Turnaje

26.6.2021 MINI CUP Skřivany

V sobotu 26.6 jsme se na závěr sezony zúčastnili fotbalového Mini Cupu ve Skřivanech, který byl určen pro kategorie hráčů ročník 2015 a 2016. V kategorii 2015 náš tým sehrál celkem sedm vyčerpávajících utkání, v nichž jsme 4x uspěli a 3x prohráli a celkem naši hráči vstřelili 35 gólů. Důležitější však je, že ze sedmi hráčů pět poprvé okusilo pocit zahrát si fotbalový zápas naostro. Všichni se snažili nechat na hřišti maximum. Děkujeme.

7.10. Nechanice

V náročný sedmi dnech jsme odehráli již třetí turnaj, kdy jsme jako pořadatel uvítali u nás v Nechanicích v šestém kole okresního přeboru týmy Smiřic a Hoříněvse. V prvním lehce emotivním zápase ze strany soupeře jsme prohráli v poměru 2:7. Nicméně v druhém zápase jsme po povedeném výkonu porazili hostující Hoříněves 8:1.

5. 10. Kobylice

V pondělí 5. 10. sehrála mladší přípravka sehrála v náhradním termínu odložené 4. kolo Okresního přeboru, tentokrát jsme zavítali do Kobylic. V prvním utkání, jsme podlehli týmu FC Nový Hradec 2:7. O co jednoznačnější mělo průběh první utkání o to větší drama následovalo v druhém utkání s týme FC Hradec dívky. Ačkoliv jsme po prvním poločase vedli 5:2, v druhém poločase soupeř po celou dobu snižoval náš náskok. V dramatu, které skončilo až závěrečným hvizem rozhodčího jsme vyhráli 8:6.

3. 10. Červeněves

V sobotu 3. 10. mladší přípravka sehrála již třetí turnaj Okresního přeboru. Tentokrát jsme zavítali do Červeněvse, kde jsme sehráli dvě utkání. V prvním jsme porazili domácí tým Červeněvse 12:2 a poté jsme po vyrovnaném boji těsně porazili tým Nový Bydžov B v poměru 4:3. V nejbližší době nás čeká v pondělí 5. 10. od 17.00 hodin dohrávka 4. kola v Kobylicích, kde se utkáme s týmem Nový Hradec a FC Hradec dívky. Ve středu 7. 10. od 17.00 hodin pak přivítáme v Nechanicích týmy Smiřic a Hořiněvse.  Do dnešního dne mladší přípravka v rámci okresního přeboru sehrála celkem 7 utkání, z toho 4 vyhrála, ve dvou remizovala a jeden prohrála.