Turnaje

7.10. Nechanice

V náročný sedmi dnech jsme odehráli již třetí turnaj, kdy jsme jako pořadatel uvítali u nás v Nechanicích v šestém kole okresního přeboru týmy Smiřic a Hoříněvse. V prvním lehce emotivním zápase ze strany soupeře jsme prohráli v poměru 2:7. Nicméně v druhém zápase jsme po povedeném výkonu porazili hostující Hoříněves 8:1.

5. 10. Kobylice

V pondělí 5. 10. sehrála mladší přípravka sehrála v náhradním termínu odložené 4. kolo Okresního přeboru, tentokrát jsme zavítali do Kobylic. V prvním utkání, jsme podlehli týmu FC Nový Hradec 2:7. O co jednoznačnější mělo průběh první utkání o to větší drama následovalo v druhém utkání s týme FC Hradec dívky. Ačkoliv jsme po prvním poločase vedli 5:2, v druhém poločase soupeř po celou dobu snižoval náš náskok. V dramatu, které skončilo až závěrečným hvizem rozhodčího jsme vyhráli 8:6.

3. 10. Červeněves

V sobotu 3. 10. mladší přípravka sehrála již třetí turnaj Okresního přeboru. Tentokrát jsme zavítali do Červeněvse, kde jsme sehráli dvě utkání. V prvním jsme porazili domácí tým Červeněvse 12:2 a poté jsme po vyrovnaném boji těsně porazili tým Nový Bydžov B v poměru 4:3. V nejbližší době nás čeká v pondělí 5. 10. od 17.00 hodin dohrávka 4. kola v Kobylicích, kde se utkáme s týmem Nový Hradec a FC Hradec dívky. Ve středu 7. 10. od 17.00 hodin pak přivítáme v Nechanicích týmy Smiřic a Hořiněvse.  Do dnešního dne mladší přípravka v rámci okresního přeboru sehrála celkem 7 utkání, z toho 4 vyhrála, ve dvou remizovala a jeden prohrála.