Příspěvky archiv

Jarní příprava mužů: 9.2. od 18:00 (sraz na hřišti).
—————————————————————

Lhota p. L. – FKN 0:2 (0:0), P. Pechar, Chalupník.
V repríze minulého utkání a zároveň posledním zápase podzimu jsme zdolali Lhotu, která nebyla horší a hlavně v úvodu měla šance, ty jsme přečkali a náš následný houževnatý výkon nám přinesl výhru.
FKN – Lhota p. L. 0:0.
V prvním poločase jsme dobře kombinovali, byli aktivnějším týmem a šance neproměnili. Ve druhém dějství měli více ze hry hosté, vyloženou gólovku si ale nevypracovali.
Mladší přípravka zakončila 31.10.2022 podzimní část jednou výhrou a jednou prohrou s týmy Smiřice A a Smiřice B. FKN – Smiřice A 5:1, FKN – Smiřice B 4:6.
Prasek – FKN 1:3 (1:3), J. Pechar, Chalupník, Němec.
V nedalekém Praseku jsme na těžkém terénu brzy prohrávali, abychom třemi brankami do poločasu utkání otočili a druhé dějství si pohlídali.
FKN – Smiřice 13:1 (8:0), Chalupník 3, Laštovička 3, Němec 2, D. Šafařík 2, Kubišta, J. Pechar, Šauer.
Závěr prvního dějství nám zajistil pohodlné vedení, které jsme ve druhém poločase ještě navýšili a deklasovali tak soupeře. Do utkání zasáhl a pocit výhry okusil i brzký jubilant Roman Němec.
Roudnice B – FKN 0:0.
Náročný zápas s mladým, běhavým a fotbalovým týmem, který jsme do jednoho odjezdili a brali bod za bezbrankovou plichtu. Ondrovi Pokornému přejeme brzké uzdravení.
Výsledky mládeže:
Mladší přípravka dne 9.10. FK Nechanice : Kunčice 2:5 a FK Nechanice : Kosičky 7:3. Starší přípravka FK Nechanice : Kunčice 3:11. Dne 15.10. na domácím hřišti mladší přípravka FK Nechanice : Roudnice/Kratonohy 5:4 a FK Nechanice : Lhota p. L. 4:5.
FKN – Červeněves 3:3 (1:2), Kubišta, J. Pechar, Laštovička.
V hektickém utkání jsme byli lepší v poli, hosté zase naprosto efektivní, a tak se zrodila remíza, když jsme srovnávali v nastaveném čase.
Ohnišťany – FKN 1:2 (1:1), P. Pechar, Laštovička.
Houževnatý soupeř nám nic nedaroval a výsledek byl otevřený až do konce, o to je výhra cennější.
FKN – Dohalice 3:1 (1:1), Chalupník, J. Pechar, Denk.
V zápase o přední příčky jsme zužitkovali herní převahu a druhým poločasem rozhodli o vítězství.
Mladší přípravka 28.9. vyhrála oba zápasy, když porazila Stěžery A 10:1 a Stěžery B 11:1. 2.10. v Dobřenicích prohrála s Libčany A 4:8 a porazila Libčany B 9:0. Starší přípravka tentýž den porazila Kratonohy/Roudnice 14:4.
Mladší přípravka vyhrála oba víkendové zápasy, když porazila Prasek 7:2 a Červeněves/Skřivany 11:2. První vítězství v podzimní sezoně zaznamenala i starší přípravka, která porazila tým Chlumce B 8:2.
Výsledky mladší přípravky:
FKN –Třebeš dívky 9:0, FKN –Třebeš C 7:1, FKN –Vysoká n. L. A 5:5, FKN –Vysoká n. L. C 13:1, FKN – Chlumec B 4:1, FKN – Nepolisy 19:1.
FKN – Vysoká B 4:1 (2:1), Chalupník 2, P. Pechar, Novák.
V bojovném utkání jsme byli nebezpečnější v předbrankovém prostoru, odkud jsme také stříleli góly.
Lovčice – FKN 0:3 (0:2), J. Pechar, vlastní, Němec.
První poločas se nám vyvedl herně i výsledkově, druhý byl slabší. Zasloužená výhra s nulou vzadu.
FKN – Nový Hradec B 0:3 (0:1).
Po celý zápas jsme se herně hledali a tahali za kratší konec.
Sendražice – FKN 2:3 (0:2), Chalupník 2, J. Pechar.
I přes ztracené dvoubrankové vedení jsme se semkli, byli lepším týmem a vyhráli. Odbojovaný mač.
FKN – Libřice 3:1 (1:1), Chalupník 2, vlastní.
Vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem jsme zvládli. Pochvala pro všechny za odmakaný zápas.
Chlumec C – FKN 5:2 (5:0), J. Pechar, Laštovička.
Nováčkovská daň plně vybrána. Domácí mladíci nás vyškolili v efektivitě a ukázali, že jejich postupové ambice nejsou utopií. Paradoxně šancí jsme měli asi více my, nicméně rozhodují góly. Druhý poločas jsme nezabalili, škoda jen dalších neproměněných tutovek.
Hráčské změny před sezónou 22/23.
Tým posílíl Daniel Denk (Luže), který zvýší kvalitu v ofenzivní části, výpomoc mezi třemi tyčemi obstará Miroslav Valenta. Loučíme se s Martinem Formanem (ukončení aktivní činnosti), Pepou Steklým (přerušení aktivní činnosti) a otazník visí nad Markem Chudobou (ukončeno hostování). Díky za váš čas a úsilí věnované FKN.
Domácí přípravné zápasy mladší přípravka:
20.8. od 14.30 FKN – Roudnice
24.8. od 17.00 FKN – Prasek
Mladší přípravka, přípravný turnaj v Libčanech dne 7.8. výsledky:
FKN – Roudnice 4:3, FKN – Lhota pod Libčany 4:3, FKN – Stěžery 4:2, FKN – Libčany 3:7,
FKN – Prasek 10:0, FKN – Malšova Lhota 6:3.
Rohoznice – FKN 5:2, Laštovička 2. Nepovedená generálka. Chybělo větší nasazení a zaujetí pro hru.
FKN – Skřivany 2:2, Kubišta, Chalupník. Přátelák splnil účel. Představila se téměř kompletní sestava.
Přípravné a pohárové zápasy:
4.8. od 18.00 FKN – Skřivany
7.8. od 17.00 Rohoznice – FKN
14.9. pohár s lepším z dvojice Stěžery B/Probluz (čas bude upřesněn)
Soutěžní ročník 21/22 dospěl do svého konce.
Všechna družstva se ve svých soutěžích prezentovala povedenými výkony. Dařilo se především kategorii mužů, kteří bez porážky ovládli 3. třídu „západ“ a zajistili si účast v Okresním přeboru. Děkujeme všem, kteří s námi prošli úspěšnou sezónou.
FKN – Syrovátka 4:0 (2:0), Chalupník 2, Šauer, Kubišta.
Derniéra v soutěži dopadla pro naše barvy vítězně.
Skřivany „B“ – FKN 0:4 (0:2), Chalupník 2, J. Pechar, P. Pechar.
V náročném předposledním zápase sezóny jsme se čtyřikrát prosadili a odvezli si výhru.
!!! POSTUP !!!
Dvě kola před koncem soutěže jsme si zajistili postup do Okresního přeboru.
FKN – Dobřenice 6:1 (2:0), J. Pechar 2, Chalupník 2, Šauer, Laštovička.
V přímém souboji o první místo jsme po kompaktním výkonu porazili soupeře rozdílem pěti branek.
Mladší přípravka výsledky: 17. a 18. kolo, Nechanice – Smiřice 5:7, Nechanice – Hořiněves 4:6, Nechanice – Malšova Lhota D 2:8, Nechanice – Malšova Lhota C 7:1
Nepolisy „B“ – FKN 0:14 (0:5), Chalupník 9, Laštovička, Kučera, Kubišta, J. Pechar, Dvořák.
Po nepřesvědčivé půlhodince jsme zapnuli a výsledkem bylo čtrnáct gólů v síti soupeře.
FKN – Převýšov 3:1 (1:1), Laštovička, Kubišta, Chalupník.
V nepříliš pohledném zápase jsme po zlepšené druhé půli strhli vítězství ve svůj prospěch.
V 16. kole v Dohalicích mladší přípravka remizovala s týmem Kosiček 7:7 a prohrála s Kunčicemi 1:7.
V 15. kole prohrála mladší přípravka s týmy Stěžery B 4:6 a Stěžery A 2:12.
Starý Bydžov – FKN 0:3 (0:2), Chalupník 2, Šauer.
Na tvrdém hřišti s množstvím soubojů jsme domácím skórovat nedovolili a sami vstřelili 3 branky.
V páteční dohrávce 12. kola mladší přípravka na domácím hřišti porazila tým Nového Bydžova B v poměru 5:2. Svůj první domácí debut absolvoval tým mladší přípravky B, který sehrál přátelské utkání s Dohalicemi.
FKN – Klamoš 4:0 (2:0), J. Pechar 2, Chalupník, Němec.
Za stálé převahy jsme zahazovali šance, nastřelovali brankovou konstrukci, přesto dokráčeli k jasnému vítězství. Foto ze zápasu viz https://doudera.rajce.idnes.cz/Nechanice_vers._Klamos_4_-_0_CK_VOTROK_3._trida_zapad_OFS_Hradec_30._4._2022_Foto_Lubomir_Doudera/
Mladší přípravka odehrála v sobotu 23.4. svůj první domácí dvojzápas s týmy Slávia Hradec C, kterou porazila v poměru 7:2 a Slávia Hradec B, nad kterou vyhrála v poměru 7:4. V pátek 29.4. v 17.00 hodin opět na domácím hřišti v Nechanicích přivítáme soupeře z Nového Bydžova.
Lužec n. C. – FKN 0:7 (0:4), Chalupník 3, Laštovička 2, Kubišta, vlastní.
Povinné vítězství na nekvalitním terénu proti celku z chvostu tabulky.
Smutná zpráva. Navždy odešel dlouholetý brankář, fanoušek sportu, pan Petr Soldán starší. Fotbalový klub Nechanice vyjadřuje hlubokou soustrast všem pozůstalým.
Mladší přípravka odehrála v neděli v rámci 13. kola další dvojzápas s týmy Vysoká n. Labem B, kterou porazila v poměru 4:2 a následně s týmem Vysoká n. Labem A prohrála v poměru 0:9. Další kolo se hraje dne 23.4. v Nechanicích od 13.00 hodin. Přijďte se podívat a povzbudit náš tým.
FKN – Kunčice „B“ 6:3 (1:1), Chalupník 2, Kubišta, P. Pechar, J. Pechar, Němec.
Tři stovky diváků přihlížely atraktivnímu derby, ve kterém jsme porazili posílené kunčické béčko.
Mladší přípravka dnes sehrála v pořadí již třetí zápas v jarní části a remizovala s týmem Červeněves/Skřívany 3:3. Minulý týden v sobotu v Chlumci nejprve prohrála s týmem Prasku 0:4 a následně porazila tým Chlumce B 2:1.
FKN – Nové Město 12:1 (11:0), Chalupník 4, P. Pechar 3, Němec 2, Kalenský, Laštovička, Hochmann.
Skvělým prvním poločasem jsme položili základ vysokému vítězství.
První jarní zápas v Kobylicích se nekonal, protože FC Spartak Kobylice B vystoupil ze soutěže.
Ve druhém přípravném utkání ve Lhotě p. L. jsme podlehli domácím 3:2 (Kubišta, Němec). Bohorovností a triviálními chybami jsme prohrávali 3:0 v 6. minutě! Zápas jsme nezabalili a herně byli více než vyrovnaným soupeřem. Při troše štěstí jsme mohli vstřelit více branek (tyč, břevno…).
————————————————————–
V přátelském zápase na UMT v Kobylicích jsme přehráli domácí Spartak 0:5 (Chalupník 3, Kubišta, Šauer). V utkání se představil téměř kompletní tým, trenéři vyzkoušeli různé herní varianty, docházelo k četným změnám pozic. Těší zejména předvedená hra a kolektivní výkon podpořený lapenou penaltou a hattrickem.
Ve druhé polovině soutěže doplní stabilizovaný tým Tomáš Němec (Kobylice), který může nastoupit takřka na všech pozicích. V průběhu podzimní části se připojil teenager Marek Chudoba (Roudnice) a velezkušený Honza Kraus (Myštěves), který může v případě zájmu obou stran naskočit. Touhu opustit tým neprojevil nikdo, tudíž odchody žádné.
Foto ze soustředění v galerii.
Jarní příprava mužů začíná 3. 2. 22 v rámci prvního tréninku (sraz v 18:00 na hřišti).
Zimní soustředění proběhne v termínu 25. 2. – 28. 2. 22 v penzionu Later, více zde: Sport centrum Jeseník – Penzion Later v centru Jeseníků (sportcentrum-jesenik.cz).

FK Nechanice děkuje všem svým družstvům za podzimní účinkování v okresních soutěžích. Muži ve 3. třídě dospělých obsadili průběžné 1. místo. Dík též patří všem, kteří se podílejí na fungování a organizaci klubu (vedení, realizační tým, sponzoři…). V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout příznivce a fanoušky, kteří klub podporují v hojném počtu. Těšíme se na Vás v jarní části!

Kratonohy – FKN 1:4 (0:0), Chalupník 2, P. Pechar, Šauer.
V předehrávce jarního kola jsme po týdnu opět zdolali Sršně z Kratonoh, a to zejména díky 4 brankám po změně stran.

FKN – Kratonohy 6:1 (3:1), P. Pechar, Laštovička, Šauer, Chalupník, Kraus, Dvořák.
V posledním podzimním domácím zápase jsme se s fanoušky rozloučili vítězstvím proti nedalekému soupeři.

Syrovátka – FKN 1:4 (1:1), Chalupník 2, Šauer, Laštovička.
Po vlažném poločase jsme se po přestávce zlepšili, proměnili šance a připsali si tak desáté vítězství v soutěži.

FKN – Skřivany „B“ 7:0 (4:0), J. Pechar 2, Chalupník 2, Chudoba, P. Pechar, F. Šafařík.
V rozmezí 21.-27. minuty jsme 3 góly utkání rozhodli a postupně navýšili skóre na konečných 7:0, což znamená průběžné 1. místo.

Dobřenice – FKN 0:2 (0:1), Chalupník 2.
V duelu dosud neporažených celků jsme byli mírně aktivnější, zvládli lépe taktický boj, nedovolili domácím skórovat, a proto bereme všechny body.
FKN – Nepolisy „B“ 11:1 (6:0), Chalupník 3, J. Pechar 3, Kubišta 2, Laštovička, P. Pechar, vlastní.
Rezervu Nepolis složenou z mixu mládí a zkušeností jsme výrazně přehráli a podruhé v sezóně vstřelili dvouciferný počet branek.
Převýšov – FKN 1:5 (1:3), Laštovička 2, Chalupník, J. Pechar, P. Pechar.
Celozápasová převaha, týmový výkon, pohledné akce a 5 vstřelených branek = zasloužené vítězství.
FKN – Starý Bydžov 2:1 (0:1), Kubišta, Novák.
Po vlažných 45 minutách jsme zabrali a otočili stav zápasu proti dobře hrajícímu soupeři.
Klamoš – FKN 1:1 (1:0), J. Pechar.
Nervózní, vyhrocené, rozkouskované utkání na samé hranici únosnosti s prvky bojového umění – bohužel na úkor fotbalu – ten trpěl…
FKN – Lužec 13:0 (3:0), Kalenský 4, Chalupník 3, F. Šafařík 3, Laštovička 2, P. Pechar.
Proti celku z chvostu tabulky se zrodilo dvouciferné skóre i přes množství nevyužitých šancí z 1. poločasu.
Převýšov – FKN 2:0 (1:0).
Pohárové utkání jsme v pozměněné sestavě výsledkově nezvládli a s pohárovou soutěží se loučíme.
Kunčice „B“ – FKN 1:3 (0:3), J. Pechar, Novák, Chalupník.
Při početné divácké kulise jsme si z derby díky týmovému výkonu odvezli všechny body do Nechanic.
FKN – Boharyně 3:2 (1:2), Chalupník, Laštovička, J. Pechar.
V pohárovém klání jsme zdolali tradičního rivala a v dalším kole se představíme na půdě Převýšova.
Nové Město – FKN 0:8 (0:5), J. Pechar 3, Chalupník 2, Šauer, P. Pechar, Ornst.
Aktivním pojetím a zužitkováním brankových příležitostí jsme utkání rozhodli 3 góly za 12 minut.
FKN – Kobylice „B“ 3:2 (0:0), Novák, F. Šafařík, J. Pechar.
Vstup do nové sezony s plným bodovým ziskem, byť bylo utkání velmi nervózní se spoustou zahozených tutovek z naší strany.
Boharyně – FKN 2:3 (0:0), J. Pechar 2, Forman.
V generálce na soutěžní utkání jsme se po rozpačitém poločasu postupně zlepšili v kombinaci a dosáhli na vítězství.
Sestava: Soldán – Hochmann, Pechar J., Šafařík F., Ornst – Steklý, Laštovička, Šauer, Dvořák – Chalupník, Šafařík D. Hokejově střídal: Pokorný, Kalenský, Kohoutek, Forman, Kučera.
Změny před sezonou 21/22.
V týmu FKN se představí zkušený brankář Petr Soldán (Kunčice), obránce Tomáš Kučera (obnovena aktivní činnost) a přísun gólů by měl zabezpečit útočník Tomáš Chalupník (Ústí nad Orlicí). Již v průběhu loňské sezony se připojil Luboš Kalenský a Jakub Slánský (aktuálně na marodce).
S FKN se rozloučil Jan Němec, Lukáš Chmelař a svoji bohatou kariéru ukončil Jaroslav Matoušek. Všem patří dík za předvedené výkony v dresu FKN.
Nejbližší soutěžní utkání srpen 21.
7. 8. v 17.00 Nechanice Kobylice B
14. 8. v 17.00 Nové Město – Nechanice
18. 8. v 18.00 Nechanice – Boharyně (okresní pohár)
29. 8. v 17.00 Kunčice B – Nechanice
2. místo v JAKO cupu.
V nemistrovské soutěži jsme obsadili konečné 2. místo za neporaženou Malš. Lhotou. Připsali jsme si dvě vítězství, jednu porážku a jednou se body dělily při souhrnném skóre 11:7.
Dobřenice – FKN 2:2 (1:1), J. Pechar, Svoboda.
V závěrečném kole JAKO cupu jsme zavítali do Dobřenic, kde nás čekal důrazně hrající protivník. Ve zbytečně vyhroceném utkání se zrodila remíza. Brzké zotavení a rychlý návrat na zelené trávníky přejeme Jakubu Slánskému.
FKN – Malšova Lhota 1:5 (0:3), Sváťa.
V předposledním kole JAKO cupu jsme za úmorného vedra hostili přední tým Okresního přeboru. Hosté se ujali vedení již ve 3. minutě. Dalších 40 minut jsme odolávali kombinačně i fyzicky nadupanému soupeři, v poslední minutě prvního poločasu jsme však po vlastní nedůslednosti 2x inkasovali. Druhé dějství si hosté zkušeně pohlídali.
Skřivany „B“ – FKN 0:3 (kont.).
V dalším kole JAKO cupu domácí nastoupili s nepovolenou sestavou (3 hráči ze soupisky A mužstva), proto bylo utkání zkontumováno v náš prospěch. Reálný výsledek 1:0.
FKN – Vysoká n. L. „B“ 1:3 (0:1), Pavel Hochmann.
Ve čtvrtfinále jsme (po vůbec prvním domácím zaváhání) podlehli rezervě Vysoké a obsadili ve VOTROK POHÁRU OFS HK konečné 5.-8. místo z 30 okresních mančaftů. Sestava: J. Němec – F. Šafařík, J. Pechar (C), J. Svoboda, T. Ornst – P. Kubišta, P. Pechar, P. Hochmann, D. Šafařík – D. Šauer, R. Novák. Střídal: L. Kalenský, T. Dvořák, J. Slánský, V. Pražák, M. Forman.
FKN – Stěžery „B“ 5:0 (4:0), Filip Šafařík 4, Pavel Hochmann.
První zápas JAKO cupu jsme rozhodli již v prvním poločase. Střelecky se blýskl Filip Šafařík. Sestava: D. Šafařík – O. Pokorný, J. Pechar (C), P. Pechar, T. Ornst – J. Slánský, J. Laštovička, P. Hochmann, J. Steklý – D. Šauer, F. Šafařík. Hokejově střídal L. Kalenský. Fotogalerie ze zápasu zde.
Přípravné zápasy jaro 21
Sobota 29. 5. 2021 od 17.00 Nechanice – Stěžery B (JAKO cup) Středa 2. 6. 2021 od 18.00 Nechanice – Vysoká B (okresní pohár, čtvrtfinále) Sobota 5. 6. 2021 od 17.00 Skřivany B – Nechanice (JAKO cup) Sobota 19. 6. 2021 od 17.00 Nechanice – Malšova Lhota B (JAKO cup) Sobota 26. 6. 2021 od 17.00 Dobřenice – Nechanice (JAKO cup)
Ukončení soutěžního ročníku 20/21.
VV FAČR ukončil nedohraný ročník, tzn. bez možnosti postupu/sestupu.
Přerušení soutěžního ročníku 20/21.
VV FAČR, jako řídící orgán, přerušil mistrovské a pohárové soutěže, a to do 31.12.2020.
Nechanice – Červeněves „B“ 7:0.
Celozápasová převaha vyjádřena sedmi brankami, mnoho příležitostí zůstalo nevyužito.
Nové Město – Nechanice 3:1.
Domácí nás předčili v bojovnosti, nasazení a chuti zvítězit.
FKN – Lužec 8:0.
V poklidném tempu jsme získali další body.
Z Nepolis vezeme přesvědčivou výhru 0:5.
Povedený týmový výkon podpořený „bůrem“.
Skřivanskou rezervu jsme přehráli 4:1.
Utkání jsme kontrolovali po celých 90 minut. V dalším kole cestujeme na půdu Nepolis.
Derby v Kobylicích jsme nezvládli a prohráli 3:1.
První soutěžní prohra, důrazní domácí nás ve druhém poločase předčili ve všech směrech.
V poháru postupujeme po výsledku 5:3 s Převýšovem mezi osm nejlepších týmů okresu a na jaře nás čeká čtvrtfinále.
V sobotu 5. září od 10.00 se na našem hřišti uskuteční turnaj mladší přípravky, kterého se zúčastní Nechanice, Malšovice, Třebeš B a Kobylice.
FKN – Převýšov 2:0.
I třetí soutěžní utkání s plným bodovým ziskem. V dalším zápase se v rámci 2. kola poháru střetneme doma a opět s Převýšovem, a to 2.9. od 17 hod.
Minidres pro každého v prodeji.
Během domácích zápasů nebo kdykoliv v klubové hospodě možnost zakoupit za 100 Kč, viz náhled.
Otevření areálu a následná utkání zachycena prostřednictvým médií viz odkazy níže. Album pana Douděry z OFS HK zde. Článek pana Tůmy z Hradeckého deníku zde. Video pana Zdeňka Zajfrta zde.
Slavnostní otevření areálu vyšlo na jedničku. Před cca 500 diváky jsme za bouřlivé atmosféry porazili rezervu Červeněvse 6:0.
V poháru postupujeme po výsledku 2:0 s Cerekvicí.
V dalším kole poháru, opět doma, přivítáme 2. září SK Převýšov.
První utkání v Lužci výhra FKN 4:0, ale bohužel s velkou kaňkou. Více zde.
2. místo z turnaje v Rohoznici.
Za úmorného vedra jsme porazili okresního hostitele a také celek ze Starého Hradiště. Nestačili jsme pouze na suverénního vítěze Olympii HK U17. Obětavým výkonem jsme získali první pohár do vitríny obnoveného nechanického fotbalu. Pochvalu zaslouží všichni zúčastnění!
Do Lužce všichni společně – bude vypraven klubový autobus, odjezd od hřiště z Nechanic v 15.15.
FKN před novou sezónou 20/21 vítá nové posily. Realizační tým mládeže doplnil zkušený Ladislav Hýbner a klubové hospody se ujal Ondra Pražák. Hráčský kádr rozšířila šestice nových tváří. Agilní brankář Honza Němec, který přestoupil z Lokomotivy HK. Vyztužit jednotlivé řady dále přišel ostřílený univerzál Erik Svatoš (Rohovládova Bělá), kreativní střední záložník Jindra Laštovička (Kunčice), rychlý křídelník Petr Kubišta (Kobylice), přispět gólově by mj. měl útočník Dan Kocián (nižší německá soutěž) a po obnovení činnosti se zapojil do přípravy Honza Čech.
V sobotu 8. srpna se v rámci přípravy na novou sezónu zúčastníme turnaje v Rohoznici, kde našimi soupeři budou Rohoznice, Olympia HK U17 a Staré Hradiště. S každým soupeřem se bude hrát 2×30 minut. 10.00 – Zahájení 10.30 – Rohoznice 13.15 – Olympia HK U17 17.00 – Staré Hradiště
V okresním poháru nám byla nalosována Cerekvice nad Bystřicí, se kterou se utkáme na domácí půdě dne 19. srpna od 17.30 nebo 18.00 (bude upřesněno).
První soutěžní zápas zajíždíme do Lužce nad Cidlinou, a to 15. srpna. Všechny zápasy jsou uvedeny v sekci Muži -> Zápasy.
Dne 22. srpna se bude konat slavnostní otevření areálu viz pozvánka níže.