Ohnišťany vs Nechanice

1. 10. 2022 16:00 DAHASL Okresní přebor 2022/2023

Ohnišťany101Prohra

Petr Soldán – Ondřej Pokorný (58´ Daniel Šafařík), Tomáš Ornst, Radek Novák, Pavel Hochmann – Petr Kubišta, Jindřich Laštovička, Tomáš Němec, David Šauer (28´ Tomáš Dvořák) – Pavel Pechar (C), Daniel Denk

6´ Pavel Pechar

64´ Jindřich Laštovička

V osmém kole jsme zajížděli na půdu Ohnišťan. Chyběl Filip Šafařík, Jirka Pechar, Láďa Kohoutek a Tomáš Chalupník.

Začátek zápasu nám vyšel náramně, když dnešním parťákům v útoku vyšla kombinace, Dan Denk našel Pavla Pechara a ten nás poslal v 6´ do vedení 0:1. Domácí kontrovali v polovině úvodního dějství a v 21´ srovnali na 1:1. Ve 28´ musel vinou zranění odstoupit David Šauer a nahradil ho Tomáš Dvořák.

Ve druhém poločase jsme si vzali svoje vedení zpět, a to po přihrávce Pavla Pechara a neomylné hlavičky Jindry Laštovičky v 64´ – 1:2. V závěru jsme přežili tyčku Ohnišťan a dokráčeli k dalšímu vítězství.

Domácí, byť se prozatím nacházejí v suterénu tabulky, odehráli dobrý zápas a až do závěrečného hvizdu sahali po bodu. Nám se však podařilo uhlídat jejich nebezpečné útočníky. Vybojované vítězství, které nás posunulo na medailové příčky.

Příliš se nám nedaří herně, nicméně kluci zatím nacházejí způsob, jak vyhrát. Dnes znovu čelili kvalitnímu soupeři, takže 3 body jsou velmi dobré. Díky za výhru.

21Novák Radek Obránce
3Ornst Tomáš Obránce 10'