Kratonohy vs Nechanice

2 - 0
Konec

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
9. 11. 2019 14:00 AM GNOL 4. třída A muži 2019/2020

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasSkóreVýsledek
Kratonohy022Výhra
Nechanice000Prohra

Report

Sestava:
Šafařík Daniel
Pokorný Ondřej, Ornst Tomáš, Svoboda Jan, Matoušek Jaroslav

Plhal Adam, Ziegler Martin, Hochmann Pavel, Steklý Josef (64′ Kohoutek Ladislav)
Pechar Jiří /K/, Pechar Pavel

Poslední utkání podzimní části jsme hráli na půdě vedoucí Kratonoh. Cílem bylo bodovat a zejména si užít zápas v dresu Nechanic. Trenéři postavili sestavu ofenzivně, abychom donutili domácí více bránit a otupili tak jejich přednost, dobrý útok. V brance poprvé nastoupil Daniel Šafařík.

Od začátku se hrál svižný fotbal, chvílemi s pěknými kombinacemi na obou stranách hřiště, chvílemi s rychlými brejky. Byli jsme domácím minimálně vyrovnaným soupeřem, dvakrát jsme stříleli nebezpečně za velkým vápnem, ale domácí brankář střely vyrazil. Největší šance přišly paradoxně po našich rohových kopech, ale hlavička Matouška mířila těsně vedle a ze dvou závarů jsme nebyli dostatečně důrazní, abychom míč dorazili do branky. Domácí potvrdili vedoucí pozici, hráli dobře uprostřed hřiště. Největší šancí byla střela Hamáka do břevna. Ostatní příležitosti řešil náš nový, již pátý brankář, Daniel Šafařík. Výborně četl hru, vybíhal daleko před velké vápno a i při svém nevelkém vzrůstu působil velmi jistě a pohodově. První poločas končí bez branek, i když jsme asi měli více příležitostí k dosažení branky. Oba útočníci byli schopni podržet míč a obranná řada si tak mohla dostatečně odpočinout.

Do druhého poločasu domácí přeskupili sestavu, posledního hrál Hamák a hráli na dva předstopery. My jsme zaspali úvod, když po rychle rozehraném autovém vhazování na naší levé straně přišel rychlý protiútok, prudký centra na zadní tyč a zde skóruje (asi z těsného ofsajdu) nejlepší střelec soutěže Nun ve 48′ – 1:0. Od té doby se snažíme o vyrovnání, domácí hrají zataženě a velmi zkušeně na jistotu. My moc šancí nemáme, i když se hraje převážně na polovině domácích. Za zmínku stojí střela Zieglera a několik rohových kopů. V době našeho největšího tlaku domácí po své levé straně podniknou rychlý útok a dostanou se k samostatnému úniku na brankáře. Bohužel k naší smůle dobře zakončeným – 65′ – 2:0. I nadále se snažíme o korekci výsledku a kontaktní branku, bohužel nemáme štěstí v koncovce. V 81′ máme asi největší příležitost, ale domácí brankář srazí J. Pechara na malém vápně. Rozhodčí Kincl již píská, nakonec nechá pokračovat ve hře a ze závaru končí míč sražený na RK. V zoufalém tlaku nastřelíme břevno a zápas končí naší porážkou.

Po zápase jsme smutní, protože zejména v první půli jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Na naši hru se již dalo chvílemi koukat. Přesto musíme poděkovat všem na hrací ploše i věrným divákům. Samozřejmě, že na posezení k ukončení sezóny by se nám jelo lépe s body, ale celkově musíme naše podzimní působení hodnotit kladně. Bez zázemí, bez domácího hřiště na zápasy a tréninky…

Josef Gall, trenér:  Jako realizační tým jsme hrdi na výkon v posledním zápase. Mrzí ztracené body po dobrém výkonu, ale celkově převládá spokojenost s celým podzimem. Kaňkou jsou tři zápasy v řadě se sedmi inkasovanými góly. Dáme si pauzu, odpočineme si vzájemně od sebe a od února potrénujeme na jarní část sezóny. Vzhledem k personální situaci v kádru (velké absence poloviny hráčů) musíme situaci vyřešit. Řešením je příchod tří až pěti hráčů a rozloučení se s hráči, které musíme přemlouvat k účasti na zápasy, o trénincích ani nemluvě. Těšíme se na jarní část, kdy, jak doufáme, již v květnu nastoupíme na skutečné domácí půdě, na novém hřišti v Nechanicích.

Nechanice

1Šafařík Daniel Brankář
77Pokorný Ondřej 9 Obránce 52'
29Svoboda Jan Obránce
3Ornst Tomáš Obránce
2Matoušek Jaroslav Obránce
26Plhal Adam Záložník
6Hochmann Pavel 82 Záložník
16Ziegler Martin Záložník
7Steklý Josef Záložník
10Pechar Pavel Útočník 63'
13Pechar Jiří Útočník
9Kohoutek Ladislav 77 Útočník
82Forman Martin 6 Záložník