Nechanice vs Jeníkovice

8 - 2
Konec

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
2. 11. 2019 10:15 AM GNOL 4. třída A muži 2019/2020

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasSkóreVýsledek
Nechanice448Výhra
Jeníkovice112Prohra

Report

Sestava:
Kvasnička Lukáš
Pokorný Ondřej, Ornst Tomáš, Svoboda Jan, Matoušek Jaroslav

Pechar Pavel, Pechar Jiří /K/, Hochmann Pavel (81′ Pechar Jiří st.), Steklý Josef
Ziegler Martin, Kohoutek Ladislav (64′ Dvořák Tomáš)

Branky: Pechar Pavel 2x, Pechar Jiří 2x, Hochmann Pavel, Kohoutek Ladislav, Pechar Jiří st., vlastní

K předposlednímu utkání podzimní části jsme nastoupili na hřišti Prasku proti Jeníkovicím za typicky dušičkového počasí. Hřiště přesto bylo velmi dobře připravené a děkujeme domácím, zejména panu Svatoňovi, za vstřícnost. Sestava byla opět okleštěná, na lavičce vedle Tomáše Dvořáka byli pouze předseda Jiří Pechar st., místopředseda Pavel Pokorný a trenér Vlastimil Jaroš.

Utkání začalo naším tlakem, ale kazili jsme finální přihrávky, situace jsme přehrávali místo střelby. Přesto v 8′ vedeme, když se po kombinaci na pravé straně velkého vápna prosazuje nestárnoucí dvaapadesátiletý Pavel Hochmann svým důrazem – 1:0. Pěkná akce se nám povede v minutě 13. a výsledkem je vlastní gól hostí, když hostující obránce před prázdnou brankou střílí do vlastní sítě – 2:0. Utkání probíhá dle naší režie, ale aktivní hosté si vytváří dvě dobré šance, obě však likviduje náš brankář Kvasnička. V 18′ hosté snižují po rychlém brejku po naší levé straně – 2:1. Utkání je rozhodnuto ve 24′, kdy se prosazuje z levé strany Ladislav Kohoutek – 3:1. O pět minut přidáváme čtvrtý gól po pěkné narážečce a střele Pavla Pechara – 4:1. Posledních patnáct minut poločasu se dohrává bez větších šancí a hráči se těší nejvíce na teplý čaj do kabin.

Druhý poločas začal podobně, jako končil první, tedy klidnou hrou. Hosté se snažili o korekci výsledku, ale naše defenziva fungovala relativně dobře. V 66′ se prosazuje Jiří Pechar, když se prokombinuje až na malé vápno a střílí podél brankáře – 5:1. V 70′ se podruhé v zápase prosazuje střelou z 18 metrů Pavel Pechar – 6:1. Hraje se bezstarostný fotbal a hosté po rychlém protiútoku kopou pokutový kop po našem faulu. PK v 77′ proměňuje nestárnoucí Václavek – 6:2. V 81′ se na hřiště dostává předseda klubu Jiří Pechar st. a po minutě pobytu na hřišti střílí sedmý gól. Rozehraje akci do levé strany na Dvořáka, nabíhá na jeho prudký centr a z voleje střílí podél brankáře – 7:2 a další premiérový gól v dresu Nechanic. Akce jako z fotbalové učebnice. Poslední branku střílíme v 88′, kdy trestný kop z 20 metrů zahrávaný Pavlem Pecharem končí na břevně a doráží Jiří Pechar ml. – 8:2.
Utkání jsme zvládli, branek mohlo být i více, ale musíme být pokorní. Bonusem je rarita, kdy po dvou brankách vstřelili bratři Pecharové a jednu jejich otec. Těšíme se na poslední zápas podzimu na půdě vedoucích Kratonoh. Snad se nám do sestavy vrátí někteří absentující hráči.

Josef Gall, trenér: Pohodový zápas, který jsme měli pod kontrolou. Vyzkoušeli jsme si další „domácí“ hřiště v Prasku a pokřtili jej celkem deseti góly. V některých chvílích jsme se přizpůsobili soupeři, který se snažil o ofenzivní fotbal, ale jeho výkonnost tentokrát byla nižší.

Nechanice

22Kvasnička Lukáš Brankář
77Pokorný Ondřej Obránce
29Svoboda Jan Obránce
3Ornst Tomáš Obránce
2Matoušek Jaroslav Obránce
10Pechar Pavel Záložník 29', 70'
66', 83'
13Pechar Jiří Záložník 66', 83'
8'
6Hochmann Pavel 82 Záložník 8', 13'
29'
7Steklý Josef Záložník
9Kohoutek Ladislav 8 Útočník 24'
16Ziegler Martin Útočník 24'
27'
8Dvořák Tomáš 9 Záložník 70', 88'
82Pechar Jiří st. 6 Záložník 88'