Nechanice vs Lhota pod Libčany B

6 - 0
Konec

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
19. 10. 2019 12:30 AM GNOL 4. třída A muži 2019/2020

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasSkóreVýsledek
Nechanice246Výhra
Lhota pod Libčany B000Prohra

Report

Sestava:
Kvasnička Lukáš
Pokorný Ondřej, Matoušek Jaroslav, Svoboda Jan, Steklý Josef

Hochmann Pavel (64′ Forman Martin), Pechar Pavel, Ziegler Martin, Šafařík Filip
Kohoutek Ladislav (69′ Jaroš Vlastimil), Pechar Jiří /K/

Branky: Pechar Pavel 2x, Kohoutek Ladislav, Šafařík Filip, Pechar Jiří, Jaroš Vlastimil 

Na dobře připraveném hřišti a za pěkného slunečného počasí jsme si chtěli zápas užít a pobavit diváky. Začátek byl ve znamení aktivity Ládi Kohoutka na hrotu útoku. Již v 6′ našel Pavla Pechara a ten otevírá skóre – 1:0. Máme optickou převahu, ale v ofenzivě hrajeme tzv. „házenou“ z jedná strany na druhou, bez střelby či individuálních průniků. Uklidnění tak paradoxně přichází v 15′, kdy centr Ládi Kohoutka z pravé strany skončí přesně pod břevnem na zadní tyči – 2:0. Po tomto gólu se na hřišti hraje pohodový profesorský fotbal, ale většinou kolem poloviny hřiště. Hosté sympaticky zkouší kombinovat, ale střílí většinou z velké vzdálenosti. Naše hra je velmi statická, bez ochoty podstoupit a vyhrát osobní souboje. Kladem prvního poločasu tak je pouze dvoubrankové vedení a slunečné počasí.

Jak končil první poločas, tak začal i druhý. Fotbal bez soubojů, bez vyložených šancí. Naštěstí se naše ofenziva probrala a výsledkem byly další branky v síti soupeře. V 70′ prošel z pravé strany J. Pechar a předložil přihrávku Filipu Šafaříkovi, který proměňuje – 3:0. v 72′ se prosazuje kapitán Jiří Pechar a potvrzuje, že je po zranění zpět – 4:0. Od této chvíle máme šance, hrajeme pěkný fotbal. V 77′ se prosazuje přesnou střelou Pavel Pechar – 5:0. A konečně v minutě 81′ se po kombinaci na pravé straně a narážečce v pokutovém území prosazuje i Vlasta Jaroš, a to slabší pravou nohou střelou pod břevno – 6:0.
Zápas se sympatickým a férově hrajícím soupeřem končí výrazným vítězstvím a premiérovým gólem Vlasty Jaroše v dresu Nechanic po téměř čtyřiceti letech. Poděkování patří našim věrným fanouškům, kteří jezdí na „domácí“ ale i venkovní zápasy a prožívají obnovu fotbalu v Nechanicích…

Josef Gall, trenér: Konec dobrý, všechno dobrý. Tak by se dal charakterizovat tento zápas. Měli jsme nadějných dvacet minut na začátku a velmi dobrých dvacet na konci zápasu. Věřím, že si úspěšný výsledek užili jak hráči a realizační tým, tak i fanoušci. Je těžké bez tréninku a bez pravidelné neúčasti mnoha hráčů dohrát podzimní sezónu, ale zbývají již pouze tři zápasy.

Nechanice

22Kvasnička Lukáš Brankář
77Pokorný Ondřej Obránce
2Matoušek Jaroslav Obránce
29Svoboda Jan Obránce
7Steklý Josef Obránce
98Šafařík Filip Záložník 70'
16Ziegler Martin Záložník
10Pechar Pavel Záložník 6', 77'
6Hochmann Pavel 82 Záložník
9Kohoutek Ladislav 11 Útočník 15'
72'
13Pechar Jiří Útočník 72'
70', 81'
11Jaroš Vlastimil 9 Útočník 81'
82Forman Martin 6 Záložník