Nechanice vs Malšova Lhota B

2 - 7
Konec

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
5. 10. 2019 13:00 AM GNOL 4. třída A muži 2019/2020

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasSkóreVýsledek
Nechanice202Prohra
Malšova Lhota B347Výhra

Report

Sestava:
Ornst Tomáš – Pokorný Ondřej (46′ Forman Martin), Matoušek Jaroslav, Ziegler Martin, Plhal Adam
Novák Radek, Pechar Pavel /K/ (50′ Pechar Jiří), Hochmann Pavel, Trutnovský Radek
Kohoutek Ladislav, Šafařík Filip

Branky: Kohoutek Ladislav, Plhal Adam

Utkání se mělo hrát na hřišti v Kunčicích. Vzhledem k deštivému počasí bylo narychlo přeloženo na umělé hřiště do Kobylic. Opětovně nám chybělo více hráčů ze základní sestavy, mimo jiné i všichni tři dosavadní brankáři (Chmelař, Kvasnička, Dvořák). A tak do branky nastoupil Tomáš Ornst, který s ohledem na zranění třísla nemohl hrát v poli. Utkání začalo jako předešlé na Novém Hradci. Měli jsme mírnou převahu, tři možnosti skutečně gólové, ale skórovali hosté, Obě branky v 8′ a 11′ minutě byly naprosto podobné. My hrajeme u branky soupeře, rychlý brejk a samostatné úniky útočníků a zakončení do prázdné branky po kličkách brankáři – 0:2. Částečně do hry se dostáváme v 17′, kdy se prosazuje Láďa Koutek po vyhraném souboji ve vápně – 1:2. Máme další možnosti na vyrovnání, ale v ofenzivě jsme nerozhodní – když je třeba vystřelit, kombinujeme a naopak střílíme z nepřipravených až nesmyslných pozic. Přesto ve 35′ je vyrovnáno, když se střelou z levé strany do šibenice na zadní tyči prosazuje Adam Plhal – 2:2. Už to vypadá, že na přestávku se půjde za nerozhodného stavu, ale naše hrubá a hlavně zbytečná chyba znamená jediné – 2:3 pro hosty.
Šance do druhého poločasu ještě klesly po nuceném střídání dvou zraněných hráčů a tak na umělý trávník musí i nedoléčený Jiří Pechar. Dvacet minut se i v improvizované sestavě snažíme o vyrovnání, ale moc vyložených šancí nemáme. A když hosté v 67′ a 69′ opět po rychlých útocích navyšují skóre na 2:5, je utkání rozhodnuto. Z naší strany je pouze dohráváno se dvěma kulhajícími a s naprosto odevzdaným výkonem a náladou. Hosté v pohodě navyšují na konečných 2:7 a pro nás končí třetí zápas s inkasovanou „7“.
Je jasné, že bez hráčů na lavičce můžeme zvládnout jeden či dva zápasy, ale ne celý podzim. Samozřejmě, že i absence brankářů nepřispívá k pohodě týmu před zápasem i v jeho průběhu. Nakonec jsme byli rádi, že jsme utkání vůbec mohli odehrát v azylu na umělém trávníku v Kobylicích. Již se těšíme, že od léta 2020, nebo pokud možno již v průběhu jara, budeme hrát a trénovat na vlastní domácí půdě. Plusem tak je pouze první a krásná branka Adama Plhala v dresu Nechanic.

Josef Gall, trenér: Opět problémy se sestavou, málo hráčů, 0 brankářů, narychlo přeložené hřiště a výsledkem je třetí prohra v řadě. Navíc máme další dva zraněné hráče. Uvidíme, s kým budeme hrát za týden ve Stěžerech. Zápas se dal zvládnout, ale museli bychom skórovat první z našich šancí. Položil nás zbytečný gól do šatny. Druhou půli jsme odehráli přijatelně pouhých dvacet minut, závěr již byl pouze dohráván.

Nechanice

1Ornst Tomáš Obránce
77Pokorný Ondřej Obránce
2Matoušek Jaroslav Obránce
16Ziegler Martin Obránce 17'
23'
40Trutnovský Radek Obránce
26Plhal Adam Záložník 35'
6Hochmann Pavel 82 Záložník
10Pechar Pavel 13 Záložník
98Šafařík Filip Záložník
9Kohoutek Ladislav Útočník 17'
21Novák Radek Útočník
13Pechar Jiří 10 Obránce
82Forman Martin 6 Záložník