29. 9. 2019 16:30 AM GNOL 4. třída A muži 2019/2020

Kvasnička Lukáš
Dvořák Tomáš, Matoušek Jaroslav, Pechar Pavel /K/, Ornst Tomáš

Plhal Adam, Kohoutek Ladislav, Ziegler Martin, Hochmann Pavel (74′ Jaroš Vlastimil)
Šafařík Filip (56′ Pokorný Ondřej), Šafařík Daniel

K dalšímu zápasu jsme dorazili bez zraněných a absentujících J. Pechara, Svobody, Steklého, Brožka, Nováka, Trutnovského a bylo nám jasné, že utkání bude hodně těžké. Premiéru si v našem týmu odbyla nová posila Adam Plhal. Posílení domácí byli fotbalovější, ale hlavně i důraznější, a tak jsme dohrávali zápas s vysokou porážkou a řádně dokopaní.

Utkání se zdálo v poli vyrovnané, ale domácí trestali naše chyby a převážně z rychlých brejků skórovali. Za bezbrankového stavu jsme měli dvě vyložené šance, jeden samostatný nájezd, ale v koncovce jsme byli nedůrazní až laxní. To domácí první šanci využili a v 11′ šli do vedení. Dalších dvacet minut bylo vyrovnaných, utkání se rozhodlo mezi 32′ až 35′, kdy domácí potrestali naše dvě naivní chyby a skóre poločasu tak bylo 3:0.

Druhý poločas se tak pouze dohrával, domácí stříleli další branky a my dohrávali po dvou střídáních se dvěma zraněnými v týmu. Zápas nám ukázal, že bez některých absentujících opor budou další zápasy velmi složité. Zejména, když na lavičce chybí hráči a musíme tak dohrávat se zraněnými či početně oslabeni.

Josef Gall, trenér: Věděli jsme, že utkání bude složité vzhledem k sestavě. Opticky jsme odehráli vyrovnané utkání, ale neproměnili šance v úvodu. Po vedoucí brance domácích jsme ještě hráli o výsledek, po navýšení na 3:0 se celý zápas pouze dohrával. Zamrzí, že nás domácí přehráli i v bojovnosti a důrazu. Co jiného má hráč nabídnout, když je soupeř fotbalovější?