Ml. přípravka 18. kolo

Po vydařeném 17. kole soutěže jsme hostovali s mladší přípravkou na Hradecké Slavii, kde jsem urvali 6 bodů. První poločas prvního zápasu byl napjatý od začátku kdy jsme inkasovali první branku a po chvíly vyrovnali. Na to hned soupeř vracel a my jemu. Po brance vždy vyrovnali. Druhý poločas naši borci využili zkušeností a soupeři již nedali příložitost skórovat. Druhý zápas jsme se dostali pod tlak a inkasovali první gól po dlouhém kopu obránce soupeře, a po chvíli opět z pokutového kopu. Naši se styčenými hlavami však velmi rychle vyrovnali a tak pokračovala gólová mašinerie a až ke konci druhé půli zápasu už byli naši borci ve vedení. Mezi moment zápasu zajisté patřil rohový kop přímo umístěný do branky soupeře. Gratulace k výtěztví a poděkování fanouškům za podporu.