Díky trenére! A vítej trenére!

Dosavadní trenér Josef Gall na vlastní žádost končí. Pepa vedl nechanický tým mužů od první sezóny v roce 2019 a dokázal se s ním posunout ze 4. třídy do Okresního přeboru. Na začátku, v těžších podmínkách, byl u týmu, investoval do něj spoustu svého volného času a energie.

Josef Gall: „Z pozice trenéra po 4 letech odstupuju. Odnáším si spoustu krásných momentů a zážitků… Chtěl bych poděkovat vedení klubu za vytvořené podmínky, hráčům za podařené výkony a nezapomenutelné zápasy, fanouškům za skvělou podporu. Novému trenéru Jirkovi Hubáčkovi i všem v klubu přeju, ať se daří.“

Jménem FK Nechanice děkujeme Pepovi za odvedenou práci a do budoucna přejeme jen vše dobré.

Novým trenérem je Jirka Hubáček, kterého tímto v klubu vítáme a doufáme, že se mu u nás bude líbit. Věříme, že Jirka naváže na práci svého předchůdce a že přinese nové poznatky a metody, které klub posunou zase o kousek dál.