Příspěvky 2023

• Muži
    3. místo FK Nechanice Muži i v soutěžním ročníku 2023/24 OP končí „na bedně“.
  • Muži 26. kolo FKN – Malšovice
    FKN – Malšovice 2:2 Do posledního zápasu jsme vstoupili hrozně jako by šlo o pouťák. Chybělo zaujetí pro hru, chuť, pohyb… Dvakrát jsme inkasovali po špatném bránění v šestnáctce a vpředu byli takřka neškodní. V šatně jsme si to vyříkali, změnili rozestavení a druhé dějství bylo úplně o něčem jiném. Snížili jsme po vydařené křídelní… Více informací: Muži 26. kolo FKN – Malšovice
  • Mládež
    Výsledky mládeže Mladší přípravka v předposledním kole hostila na domácím hřišti týmy FC Hradec dívky a FC Hradec. V nepříznivém sobotním počasí nejprve těsně prohrála s FC Hradec dívky 4:5, následně však přesvědčivě porazila FC Hradec Králové 10:0. Sobotní den proběhlo i rozloučení se sezonou, foto z této akce najdete v sekci Aktuality ml. přípravky… Více informací: Mládež
  • Muži 25. kolo Olympia HK – FKN
    Olympia HK – FKN 3:0 Předposlední kolo jsme odehráli v Kuklenách s vítězem přeboru a nutno říci, že Olympia soutěž ovládla zcela zaslouženě. Jejich individuální kvalita okres převyšuje. Odolávali jsme do 34´, kdy po naší chybce domácí vykombinovali do gólu na 1:0, aby těsně před poločasem po narážečce zvýšili na 2:0. Po přestávce Olympia po… Více informací: Muži 25. kolo Olympia HK – FKN
  • Ml. přípravka 18. kolo
    Slavia Hradec C – FKN 3 : 10 Slavia Hradec B – FKN 5 : 8 Po vydařeném 17. kole soutěže jsme hostovali s mladší přípravkou na Hradecké Slavii, kde jsem urvali 6 bodů. První poločas prvního zápasu byl napjatý od začátku kdy jsme inkasovali první branku a po chvíly vyrovnali. Na to hned soupeř… Více informací: Ml. přípravka 18. kolo
  • Muži 24. kolo FKN – Vysoká B
    FKN – Vysoká B 3:2 Ve 2´ jsme využili zaváhání Vysoké a dostali se do vedení. Hosté do poločasu vyrovnali na 1:1. Ve druhém poločase jsme v rozmezí 5 minut odskočili na 3:1, když jsme se prosadili pokusem z úhlu a střelou uvnitř vápna. Poté jsme si vytvořili minimálně 4 šance volající po gólu, jenže… Více informací: Muži 24. kolo FKN – Vysoká B
  • Ml.přípravka 17. kolo
    FKN – Třebeš C chlapci 12:1 FKN – Třebeš dívky 17:5 Dnes dopoledne na hřišti v Prasku naši mladí porazili soupeře z Třebše C chlapci s výsledkem 12:1, a Třebeš dívky 17:5 K vidění byl gól z penalty a krásný rohový kop zakončený hlavou v brance soupeře. Gratulace mladší přípravce.
  • Muži 23. kolo Prasek – FKN
    Prasek – FKN 1:3 Další derby, které mělo grády. Nasazení, bojovnost, standardní situace, vyhrocené momenty a fanoušci kolem hřiště. Do vedení jsme se dostali před poločasem z penalty. Ve druhém dějství jsme navýšili skóre hlavou po centru. Dvoubrankový náskok paradoxně nakopl Prasek, který v posledních 30 minutách stupňoval tlak a snížil po povedené individuální akci.… Více informací: Muži 23. kolo Prasek – FKN
  • Muži 22. kolo Kobylice – FKN
    Kobylice – FKN 1:1 Derby přihlížely tři stovky diváků, které viděly urputný boj, spoustu faulů, časté přerušení a prodlevy, bohužel na úkor fotbalu. První poločas jsme byli aktivnější a využili zaváhání kobylické defenzívy. Po změně stran jsme nevyužili tutovku a posléze skórovali domácí po přízemní střele. Téměř se vytratily kombinační akce, míč byl často mimo… Více informací: Muži 22. kolo Kobylice – FKN
  • MLÁDEŽ
    Výsledky mládeže Mladší žáci v 16 kole nejprve remizovali s týmem Stěžery B 4:4 na následně druhý zápas prohráli s týmem Stěžery A 4:5. Mladší žáci remizovali v úterý 7.5. s týmem Chlumec B 2:2 a následující den utrpěli porážku ve Smiřicích v poměru 1:5.
  • Mládež
    Výsledky mládeže V pátek 3.5. sehráli mladší žáci domácí zápas, ve kterém po vyrovnaném výkonu remizovali 3:3 s týmem FC Hradec dívky a momentálně se nacházejí na 8. místě skupiny A. Další zápas sehrají mladší žáci na domácím hřišti v úterý 7.5 od 17.00 s týmem Chlumec B. V sobotním dvojzápase mladší přípravka zvítězila v… Více informací: Mládež
  • Muži 21. kolo FKN – Nový HK B
    FKN – Nový HK B 4:4 Zápas jsme výborně rozehráli a za 10 minut vstřelili 2 góly. Hosté po našem kolapsu během 4 minut otočili na 2:3, abychom vzápětí vyrovnali. To ale stále nebylo vše. V bláznivém poločase, který přinesl 7 gólů, šel soupeř po standardce v poslední minutě do vedení. Po obrátce jsme znovu… Více informací: Muži 21. kolo FKN – Nový HK B
  • Muži 20. kolo Lovčice – FKN
    Lovčice – FKN 0:5 V přímém souboji o 2. místo OP jsme po velmi dobrém výkonu všech hráčů přesvědčivě zvítězili. Celý zápas jsme měli herně navrch, což jsme vyjádřili i gólově, když dva padly v prvním poločase a tři ve druhém. Atraktivitě utkání přispěl i fakt, že se oba týmy snažily o kombinační fotbal. Poděkování… Více informací: Muži 20. kolo Lovčice – FKN
  • 13. kolo Ml. přípravky
    V sobotu 20.4 se hrálo na domácím hřišti, kde naši kluci v hojném počtu 4+1 bravůrně zvládli za chladného počasí porazit soupeře ze Lhoty pod Libčany 11:0 a soupeře z Dobřenice / Rohoznice 9:2 Velká gratulace klukům a trenérům. Poděkování patří také samozřejmě fanouškům!
  • Muži 19. kolo FKN – Roudnice B
    FKN – Roudnice B 2:2 V páteční předehrávce týmů z popředí tabulky jsme za chladného počasí ztráceli v poločase 2 branky, když se hostům vydařil obstřel a plachtící střela. Ve druhém dějství jsme zapnuli, makali a dostávali se do šancí, které zůstaly nevyužity. Mocným finišem, který umocnilo vyloučení hostujícího hráče za 2 ŽK, jsme v… Více informací: Muži 19. kolo FKN – Roudnice B
  • Muži 18. kolo Sendražice – FKN
    Sendražice – FKN 0:1 Utkání v Sendražicích příliš fotbalové krásy nenabídlo. Vyjma nepříjemného a houževnatého soupeře jsme se museli vypořádat i s nerovným terénem. Brzy jsme vedli, ale nedokázali vedení navýšit, proto agilní domácí bojovali o výsledek až do závěrečného hvizdu. Střelu mezi tři tyče jsme jim však nepovolili. Velmi náročný duel a je pro… Více informací: Muži 18. kolo Sendražice – FKN
  • Výsledky mládeže
    Mladší žáci a mladší přípravka 29.3. mladší žáci navázali na první vítězství v jarní části a porazili tým Malšovice/Lhota B 7:3, následně 7.4. prohráli s týmem Skřivany/Červeněves 1:11. Mladší přípravka vstoupila tuto sobotu do jarní části třemi vítězstvími: Nechanice – Malšovice 8:1, Nechanice – Třebechovice 8:1 a Nechanice – Černilov 14:1.
  • Muži 17. kolo FKN – Skřivany B
    FKN – Skřivany B 4:2 Zápas s rezervou Skřivan jsme dobře rozehráli a z první akce se ujali vedení. Hosté po brejku srovnali stav, ale ztracené vedení jsme si vzali do poločasu zpět. Poté jsme zahazovali šance a alespoň dvě z nich proměnili. Skřivany v samém závěru kosmeticky upravily skóre. Dnes se nám herně tolik… Více informací: Muži 17. kolo FKN – Skřivany B
  • Přátelské utkání ml.přípravky FKN x Prasek Včera i přes nepříznivé počasí se podařilo v přátelském utkání našim mladým fotbalistům s velikým gólovým náskokem přehrát hostujícího soupeře z Prasku. Příkladný rohový kop na soupeřovu branku zakončený hlavičkou byl zajisté gólem utkání. Gratulace týmu k vítěztví a poděkování fanouškům.
  • Muži 16. kolo Libřice – FKN
    Libřice – FKN 1:6 V utkáních s Libřicemi nebývá o góly nouze a stejně tak tomu bylo i v tomto zápase. Byli jsme lepším týmem a v poločase vedli o 3 branky. Druhá půle se hrála taktéž pod naší taktovou a výsledkem je jednoznačné venkovní vítězství po kvalitním výkonu celého týmu. REPORT
    Mladší žáci Mladší žáci začali jarní část výhrou na domácím hřišti, kde porazili 16.3 tým Libčan 6:0. Následně o týden později podlehli prvnímu týmu v tabulce Lhotě pod Libčany na jeho hřišti 8:1. V pátek 29.3 v 14.00 hodin přivítáme doma Malšovu Lhotu B.
  • Muži 15. kolo FKN – Lhota p. L.
    FKN – Lhota p. L. 3:1 V prvním jarním kole nás čekal nepříjemný soupeř ze Lhoty, který byl pouhý bod za námi. Zápas byl od počátku kouskovaný, přesto jsme si vytvořili dostatek šancí, bohužel bez gólového vyjádření. Skóre jsme otevřeli až před poločasem z pokutového kopu. Ve druhém dějství jsme vstřelili další dvě branky, hosté… Více informací: Muži 15. kolo FKN – Lhota p. L.
  • Přátelský zápas
    3. 4 v 17.00 hod se koná přátelské utkání mladší přípravky Nechanice vs. Prasek
  • JARO 2024 – Přátelský zápas mladší přípravky
    Pátek 22.3. v 17.00 je naplánované přátelské utkání mladší přípravky FK Nechanice x Roudnice – Kratonohy Tímto vás zveme na toto první utkání jarní sezóny. Přijďte podpořit naše borce !!! “ Fotbalu Zdar „
  • Nábor mladých fotbalistů a fotbalistek
    Má vaše dítě v oblibě pohyb a sport? Přijďte na náš trénink a vyzkoušejte, jestli právě fotbal nebude ta pravá zábava pro vaše dítě. Pro více info klikni sem.
  • Trénink
    Zimní příprava Od 5. února pravidelně každé pondělí a čtvrtek od 18.00 na UMT v Nechanicích (za školou).
  • VČS 24
  • PF 2024
  • OFS HK halové přebory
    Mladší přípravka vítězem Burdych okresního halového přeboru Tým mladší přípravky FK Nechanice se i tento rok zúčastnil halových přeborů OFS HK. Mladší přípravce se podařilo vyhrát i závěrečný turnaj, když ve finálové skupině porazila týmy Předměřic, Stěžer B, FC HK dívky, Slávie HK B. Gratulujeme. Více ZDE.
  • Muži 14. kolo Dohalice – FKN
    Dohalice – FKN 0:3 V repríze minulého utkání a zároveň posledním zápase podzimu jsme přehráli Dohalice, když jsme o výhře rozhodli hned v úvodu. Jediným mínusem je červená karta, ale domácí početní výhodu trvající 30 minut využili pouze k získání územní převahy, nikoliv v kontaktní gól. REPORT
  • Muži 13. kolo FKN – Dohalice
    FKN – Dohalice 4:0 S domácím prostředím jsme se rozloučili podařeným týmovým výkonem a přesvědčivou výhrou, když jsme hosty nepustili do vyložené šance. Góly jsme rovnoměrně rozvrhli do obou poločasů. REPORT
  • Mládež
    Výsledky mládeže Mladší přípravka 9. kolo: Nechanice – Třebechovice 7:4, Nechanice – Malšovice 11:2.  Mladší žáci 11. kolo: Nechanice – Kunčice 1:4.
  • Muži 12. kolo Malšovice – FKN
    Malšovice – FKN 2:2 V utkání jsme dvakrát vedli, ale Malšovice v obou případech srovnaly. Typický podzimní zápas s minimem vyložených brankových šancí přinesl nejspíš spravedlivou dělbu bodů. REPORT
  • Mládež
    Výsledky mládeže Mladší přípravka 7. kolo: Nechanice – Libčany 4:4, Nechanice – Kunčice 11:2. Mladší přípravka 8. kolo: Nechanice – Roudnice/Kratonohy 11:1, Nechanice – Lhota p. L. 11:1. Mladší žáci 2. kolo: Nechanice – Chlumec B 3:3, Mladší žáci 8. kolo: Nechanice – FC Hradec dívky 1:7, Mladší žáci 9. kolo: Nechanice – Černilov 21:0,… Více informací: Mládež
  • Muži 11. kolo FKN – Olympia HK
    FKN – Olympia HK 1:3 S týmem plným výrazných individualit jsme sehráli kvalitní utkání, kterému přihlíželo 350 diváků. Po naší standardce jsme udělali na půlící čáře chybu a hosté nemilosrdně trestali. Největší šanci prvního dějství jsme nevyužili a Olympia gólem do šatny odskočila. Ve druhém poločase jsme snížili a tlačili se za vyrovnáním, ale hosté… Více informací: Muži 11. kolo FKN – Olympia HK
  • Muži 10. kolo Vysoká B – FKN
    Vysoká B – FKN 3:5 Prvních 20 minut jsme se hledali, přesto jsme v poločase vedli 1:3. Na začátku druhého jsme nevyužili několik slibných příležitostí a domácí rázem srovnali. V závěru jsme dvěma góly strhli vítězství na svoji stranu. REPORT
  • Mládež
    Výsledky mládeže Mladší přípravka 10. kolo: Nechanice – Smiřice 10:2, Nechanice – Předměřice/Lok. HK 8:1. Mladší přípravka 5. kolo: Nechanice – Chlumec B 14:1, Nechanice – Nepolisy 21:0. Mladší přípravka 6. kolo: Nechanice – Prasek 11:2, Nechanice – Červeněves/Skřivany 13:0. Mladší žáci 5. kolo: Nechanice – Stěžery 0:10. Mladší žáci 7. kolo: Nechanice – Vysoká… Více informací: Mládež
  • Muži 9. kolo FKN – Prasek
    FKN – Prasek 5:2 Zápas s Praskem jsme kontrolovali a v poločase vedli 3:1. V 54´ bylo rozhodnuto, protože stav už byl 5:1. Zahrál si maximální počet 16 hráčů. Poslední část zápasu už jsme nebyli dostatečně precizní. Těší některé gólové akce, které byly velmi zdařilé. Spoustu šancí ještě pochytal hostující brankář. Povedená premiéra nového realizačního… Více informací: Muži 9. kolo FKN – Prasek
  • Muži
    Změna na trenérském postu Jiřího Hubáčka na pozici hlavního trenéra mužů střídá Jan Kraus. Jirkovi děkujeme za odvedenou práci pro nechanický fotbal. V 9. soutěžním zápase už povede mužstvo nový trenér Honza Kraus, který má hráčské i trenérské zkušenosti s nejvyššími tuzemskými soutěžemi. Vypomáhat mu bude asistent Láďa Kohoutek.
  • Muži 8. kolo FKN – Kobylice
    FKN – Kobylice 2:0 Derby s Kobylicemi sledovalo okolo 300 diváků, kteří viděli urputný boj s minimem vyložených brankových situací a poločasem 0:0. Ve druhém dějství jsme se dvakrát prosadili po standardních situacích, které rozhodly o osudu utkání. REPORT FOTO
  • Muži 7. kolo Nový HK B – FKN
    Nový HK B – FKN 2:3 Souboj mládí vs. zkušenost vyzněl pro nás. Soupeř dvakrát vedl, přesto jsme nepříznivý stav otočili. I přes četné absence se tým semknul a příkladně makal. Odměnou jsou vybojované body. REPORT
  • Mládež
    Výsledky mládeže Mladší přípravka v předchozích dvou kolech nejprve porazila týmy Vysoká A 8:5 a Vysoká B 9:1 a v třetím kole pak porazila týmy domácí Třebše v poměru Třebeš dívky 15:1 a Třebeš C chlapci 12:1. Mladší žáci porazili ve čtvrtém kole domácí tým Nepolis 6:5 a na domácím hřišti po vyrovnaném zápase tým… Více informací: Mládež
  • Muži 6. kolo FKN – Lovčice
    FKN – Lovčice 3:4 Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, hosté byli efektivní, kdežto mnoho našich šancí zůstalo nevyužito. V samém závěru jsme byli blízko vyrovnání, ale míč jsme do sítě nedotlačili. Lovčice tak svojí zarputilostí zvítězily. REPORT
  • Muži Premier Steel pohár
    Červeněves – FKN 1:3 V pohárovém zápase jsme v okleštěné sestavě zvítězili v Červeněvsi, čímž jsme si zajistili účast v jarním čtvrtfinále. V něm se střetneme v Kobylicích s místním Spartakem. Premiéru si v našem dresu odbyl Michal Klouzek, který svůj dobrý výkon ozdobil vstřeleným gólem. Trefil se také Petr Kubišta a David Šauer.
  • Mládež
    Výsledky mládeže Do podzimní části mládežnických soutěží jsme přihlásili celkem dva celky, a to tým mladších žáků a mladší přípravky. Přestože pro větší část hráčů mladších žáků se jedná o novou soutěž, do které postoupili z věkově nižší kategorie starší přípravky, dokázali po prohře 1:6 se Smiřicemi porazit tým Nepolis na jeho hřišti 7:5. Mladší… Více informací: Mládež
  • Muži 5. kolo Roudnice B – FKN
    Roudnice B – FKN 0:0 Ve vyhecovaném zápase u nedalekého soupeře stejně jako loni bez branek. Domácím patřil úvod, byli více na míči a vypracovali si šance, postupně se hra vyrovnávala. Druhé dějství bylo otevřené. Z horké půdy za odmakaný zápas připisujeme bod. REPORT
  • Muži 4. kolo FKN – Sendražice
    FKN – Sendražice 6:0 Utkání jsme velmi dobře rozehráli a dostali se do vedení, které jsme postupně navyšovali. Góly jsme si rovnoměrně rozložili do obou poločasů. Zápas jsme měli pod kontrolou také díky dobrému týmovému výkonu. REPORT
  • Muži 3. kolo Skřivany B – FKN
    Skřivany B – FKN 0:1 Soupeř byl snaživý a obětavý, což v kontextu s naší nevalnou kombinací a necháváním vyniknutí brankáře vedlo k tomu, že skřivanské mládí dlouho vzdorovalo naší převaze. Stínem utkání je nepříjemné zranění našeho hráče Tomáše Chalupníka, jemuž přejeme rychlé uzdravení a brzký návrat na hřiště. REPORT
  • Muži 2. kolo FKN – Libřice
    FKN – Libřice 6:5 Bláznivý zápas hraný z obou stran velmi ofenzivně jsme výborně rozehráli a vedli o 2 branky, abychom lacinými chybami pustili soupeře do poločasového vedení 2:3. Po přestávce pokračovala horská dráha. Soupeř odskočil na 2:4. My jsme srovnali na 4:4, opět inkasovali, ale mocným finišem strhli výsledek na svoji stranu. REPORT
  • Muži 1. kolo Lhota p. L. – FKN
    Lhota p. L. – FKN 1:1 Úvodní zápas jsme začali rychlým gólem, ale postupně vypadávali z rytmu a domácí vyrovnali. Zvolená formace nám nesedla, k tomu se přidaly zvláštní výroky sudího, postupně nervozita a křeč. Nám se nedařilo, moc se nehrálo, takže se body dělily. REPORT
  • Muži
    Hráčské změny před ročníkem 23/24 PříchodyKristián Čáp (Červený Kostelec)Marek Chudoba (Kratonohy)Michal Klouzek (Prasek)Matěj Sirotek (obnovena činnost)Pavel Stránský (Prasek)Josef Tošovský (Třebeš)Matěj Vošmik (Stěžery) OdchodyMatyáš Holý (přerušena činnost)Tomáš Němec (Skřivany)Daniel Šafařík (Skřivany) V nechanickém dresu se představí 7 nových akvizic. Staronový křídelník Marek Chudoba, rychlík Pavel Stránský, důrazný Pepa Tošovský, zkušený ofenzivní hráč Kristián Čáp a trojice… Více informací: Muži
  • Muži
    Přípravné zápasy 20.07. (čt) 18:00 FKN – Skřivany 4:227.07. (čt) 17:00 FKN – Kosičky 7:430.07. (ne) 17:00 FKN – Smiřice 5:103.08. (čt) 18:00 FKN – Dolní Roveň 4:306.08. (ne) 18:00 FKN – Probluz /zrušeno/ Pohár 13.09. s vítězem Nové Město – Červeněves Trénink 08.08. (út) 17:3011.08. (pá) 17:30
  • Muži
    Díky trenére! A vítej trenére! Dosavadní trenér Josef Gall na vlastní žádost končí. Pepa vedl nechanický tým mužů od první sezóny v roce 2019 a dokázal se s ním posunout ze 4. třídy do Okresního přeboru. Na začátku, v těžších podmínkách, byl u týmu, investoval do něj spoustu svého volného času a energie. Josef Gall:… Více informací: Muži
  • Muži
    Vicemistři Okresního přeboru Soutěžní ročník 2022/23 skončil. FK Nechanice se ve své premiérové sezóně v OP umístil na 2. místě.
  • Muži 26. kolo FKN – Chlumec C
    FKN – Chlumec C 0:2 V magnetu kola a přímé bitvě o první místo jsme před parádní návštěvou po boji prohráli s Chlumcem, který zaslouženě postupuje do krajské I. B třídy. REPORT FOTO
  • Muži 25. kolo: FKN – Prasek
    FKN – Prasek 7:0 V předposledním zápase sezóny jsme za stálé převahy přehráli hosty z Prasku. REPORT
  • Muži 24. kolo: Smiřice – FKN
    Smiřice – FKN 0:1 Utkání ve Smiřících bylo skoupé na góly. Početná návštěva viděla jedinou přesnou trefu, která nám zajistila tříbodový zisk. REPORT
    Mladší přípravka 18. a 19. kolo: FKN – Smiřice A 6:4, FKN – Smiřice B 9:5 FKN – Třebeš dívky 4:2, FKN – Třebeš C 7:4
  • Muži 23. kolo: FKN – Roudnice B
    FKN – Roudnice 3:1 Parádní zápas hraný ve skvělé atmosféře nabídl 4 branky, z nichž 3 padly do sítě Roudnice. Cenný skalp vedoucího celku soutěže. Rozhodla soudržnost týmu a touha po vítězství. REPORT FOTO VIDEO
  • Muži 22. kolo: Červeněves – FKN
    Červeněves – FKN 0:5 V zápase s Červeněvsí jsme byli ve všech směrech lepší, postupně navyšovali skóre, které se zastavilo na čísle pět. Více ZDE.
    Mladší přípravka 16. a 17. kolo: FKN – Malšova Lhota C 5:10, FKN – Malšovice 8:4 FKN – Dobřenice/Rohoznice 2:2, FKN – Vysoká C 7:1 Starší přípravka 6. a 7. kolo: FKN – Malšova Lhota C 3:15, FKN – Červeněvěs/Skřivany 7:4
  • Muži: FKN – Ohnišťany
    FKN – Ohnišťany 1:0 V utkání jsme byli o něco lepším týmem, dvakrát jsme nastřelili brankovou konstrukci a nakonec urputného soupeře zdolali nejtěsnějším rozdílem. Více ZDE.
  • Muži: Nový HK – FKN
    Nový HK – FKN 5:0 Naprosto odlišný personální stav se odrazil ve výsledku. Více ZDE.
  • Muži: Dohalice – FKN
    Dohalice – FKN 1:4 V bojovném utkání s dobrým soupeřem podali všichni hráči kvalitní výkon, což se promítlo v povedený týmový výkon. Ten byl základem úspěchu a připsání plného bodového zisku. Více ZDE.
    Mladší přípravka 15. kolo: FKN – Třebechovice 8:0 FKN – Předměřice/Lok. HK 2:4 Starší přípravka 5. kolo: FKN – Chlumec B 11:5
  • Muži: Vysoká B – FKN
    Vysoká B – FKN 6:1 Domácí hráli s nasazením, chutí a hladem po gólech. Většinu zápasu měli pod kontrolou a v posledních 8 minutách přidali další 3 branky. Zasloužená výhra rezervy Vysoké. Více ZDE.
    Mladší přípravka 13. a 14. kolo: FKN – Kunčice 5:8, FKN – Kosičky 4:11, FKN – Roudnice/Kratonohy 5:2, FKN – Lhota p. L 5:4 Starší přípravka 3. a 4. kolo: FKN – Kratonohy/Roudnice 13:2, FKN – Třebeš dívky B 17:1
  • Muži: Libřice – FKN
    Libřice – FKN 4:4 V dohrávce jsme ve 12´ prohrávali 4:0, ale zbraně jsme nesložili a nakonec jsme po kolektivním výkonu dokázali velké manko smazat a v závěru vyrovnat. Více ZDE.
  • Muži: FKN – Lovčice
    FKN – Lovčice 5:1 V duelu s Lovčicemi jsme otáčeli nepříznivý stav, střelecky se prosadili až ve druhé půli, přesto jsme nakonec nad dobře hrajícím soupeřem jednozačně zvítězili. Více ZDE.
  • Výsledky mládeže:
    Po zimní přestávce se opět rozeběhly soutěže mladší a starší přípravky s těmito výsledky: Mladší přípravka – FKN – Červeněves/Skřivany A 10:5, FKN – Červeněves/Skřivany B 6:3, FKN – Libčany A 5:11, FKN -Libčany B 11:3. Starší přípravka – FKN – Nový Hradec Králové 7:2.
  • Muži: FKN – Sendražice
    FKN – Sendražice 1:0 V úvodním jarním zápase jsme nejtěsnějším rozdílem zdolali houževnatého soupeře, když jsme rozhodující branku vstřelili v 87. minutě. Více ZDE.
  • Galavečer krajské kopané
    Galavečer krajské kopané Město Nechanice získalo ocenění „Fotbalová obec roku“ 2021/2022 (OFS HK). Památeční cenu převzal v sále společenského centra „UFFO“ v Trutnově starosta spolu s místostarostkou. Více viz Krajský fotbal (khfotbal.cz) včetně kompletní fotogalerie.
  • Zimní příprava mužů
    Zimní příprava mužů Zápasy FKN – Kobylice 3:2 (1:2), P. Pechar, Šauer, D. Šafařík18. 3. od 17:00 UMT KobyliceD. Šafařík – Pokorný, J. Pechar, P. Pechar, Hochmann – Kubišta, Laštovička, Šauer, Dvořák – Kohoutek, ChalupníkPrvní poločas proti tradičnímu soupeři nebyl z naší strany dobrý, ale ve druhém dějství se nám, po prohození několika postů, podařilo… Více informací: Zimní příprava mužů